Darbo laikas
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 8.00 - 12.00
Mus rasite:
Kėdainiai, Budrio g. 5
Tel. (8 347) 515 73
       (8 347) 508 72

Faks. (8 347) 677 95

Naujienos

 • 2017 12 13 Gyvenimo realybė žiauri, bet vilties yra
  Keisti švirkštus, dalinti dezinfekcijos priemones, perrišti žaizdas, atlikti greituosius ŽIV testus, teikti konsultacinę pagalbą bei rengti sveikatos mokymą – tai tik dalis paslaugų, kurios teikiamos VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro Psichikos sveikatos skyriaus vadinamojo žemo slenksčio kabineto lankytojams, vykdant projektą ,,Socialinės rizikos grupės asmenų, vartojančių narkotines ir psichotropines medžiagas, rizikingo elgesio mažinimas Kėdainiuose“, kurį finansuoja Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC).
  Plačiau
 • 2017 12 12 Apie vaikų dantų priežiūrą – pamokos tėveliams
  Spalio-lapkričio mėnesiais VšĮ Kėdainių PSPC Dantų gydymo skyriaus burnos higienistė Inga Barvainienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Gailutė Rutkauskienė lankėsi tėvų susirinkimuose, vykusiuose Kėdainių lopšelyje-darželyje ,,Vyturėlis“ ir ,,Aviliukas“. Lopšelyje-darželyje ,,Vyturėlis“ specialistės atskirai susitiko su lopšelinio amžiaus, ikimokyklinių ir priešmokyklinių bei spec. grupių vaikų tėveliais.
  Plačiau
 • 2017 12 01 Įžiebta pirmoji Kėdainiuose Kalėdų eglutė
  Tradiciškai, gruodžio 1-ąją, pirmąją žiemos dieną Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro pediatrijos skyriuje buvo įžiebta pirmoji Kėdainiuose Kalėdų eglutė.
  Plačiau

Aktualijos

 • 2017 12 15 Skiepytis nuo gripo dar ne vėlu
  VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) medikai primena, kad skiepai yra efektyviausia priemonė, apsauganti nuo gripo ir jo sukeliamų komplikacijų bei primena, kad skiepytis dar ne vėlu ir šiandien. Skiepytis nuo gripo rekomenduojama kiekvienais metais dar prieš prasidedant epideminiam gripo laikotarpiui.
  Plačiau
 • 2017 12 06 Odontologams ir jų pacientams nebeteks šalti – kabinetuose keičiami langai
  Šių metų Kalėdos VšĮ Kėdainių PSPC Dantų gydymo skyriaus odontologams bene džiugiausios, kaip ir visiems, dirbantiems VšĮ Kėdainių ligoninės laboratoriniame-stomatologiniame korpuse. Ilgai lauktas pažadas – pakeisti senus langus naujais – pagaliau išpildytas. Šiuo metu, kai keičiami langai ypač Dantų gydymo skyriaus odontologai, padėjėjai, taip pat ir pacientai patiria didelius nepatogumus, tačiau šie nepatogumai laikini ir tikrai išveriami, juo labiau žinant, kad kabinetuose nebeteks daugiau šalti nei gydytojams, nei pacientams. Iš Kėdainių rajono savivaldybės biudžeto skyrus 90 tūkst. eurų, bus pakeisti 84 langai. Apžiūrėti kaip vyksta darbai, antradienio popietę abejose rajono gydymo įstaigose apsilankė Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius, mero pavaduotoja Olga Urbonienė, administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis.
  Plačiau